Krótka historia

Nasze wydawnictwo istnieje od maja 2004 r.

Od tego czasu opublikowało kilkadziesiąt książek z zakresu:

* beletrystyki (wznowienia historycznych powieści Roberta Graves"a, cykl wojennych powieści Svena Hassela),
* źródłowych i popularnych opracowań historycznych (Pamiętniki Jędrzeja Kitowicza, Od Rusi do Rosji i Śladami cywilizacji Wielkiego Stepu Lwa Gumilowa, Bitwa warszawska Mariana Kukiela),
* poezji (polsko-włoskie wydanie wyboru wierszy Jana Twardowskiego, Lubię codzienność Ireny Conti Di Mauro),
* esejów popularnonaukowych (Konrad Lorenz).

W planach wydawniczych mamy wiele książek o najważniejszych problemach współczesności, ciekawych powieści polskich i zagranicznych twórców, opracowań historycznych.

Chcemy być blisko naszych czytelników z dobrą książką, która pomoże, dostarczy wiedzy, rozwinie wyobraźnię, pozwoli miło spędzić czas.

Partnerzy

miasto

banner ARR

                         

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!