zdjęcie Komisarz

Xzdjęcie Komisarz
28.00 PLNkup >>
Sven HasselKomisarzISBN 978-83-89700-73-5Wymiary: 105 x 178 mm Liczba stron: 504 Okładka: Miękka EAN 9788389700735 Wydanie: Drugie Data wydania: Wydanie drugie – sierpień 2008 Tłumacz: Juliusz Wilczur-Garztecki

Bohaterowie cyklu Svena Hassela, Porta, Mały, Barcelona i starają się nie zginąć podczas walk w Rosji. Właściwie nie tylko przeżyć, ale także się wzbogacić… Żołnierze karnej kompanii Wehrmachtu postanawiają zagarnąć radzieckie złoto. Co ciekawe, wspólnikami w tym ciemnym interesie są sami Sowieci!

Ucieczka przez linię frontu to splot przygód i nagłych zwrotów akcji, które czyta się z zapartym tchem aż do zaskakującej puenty. „Komisarz” nie jest pamiętnikiem, lecz powieścią wojenną głęboko osadzoną w realiach. Ukazuje czytelnikowi obraz wojny z perspektywy okopu na pierwszej linii frontu, czy wieżyczki czołgu, z punktu widzenia zwykłego żołnierza, dla którego wojna stała się już sposobem na życie.

 

Autor, z pochodzenia Duńczyk, który znalazł się w wyniku splotu przypadków życiowych w szeregach Wehrmachtu, jest wnikliwym obserwatorem działań bojowych i życia na froncie. Był osiem razy ranny i zakończył wojnę w stopniu porucznika.

Sven Hassel napisał czternaście powieści, które zostały przetłumaczone na piętnaście języków i wydane w nakładzie przeszło pięćdziesięciu milionów egzemplarzy.

Pliki do pobrania

 

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!