zdjęcie Trafalgar

Xzdjęcie Trafalgar
29.00 PLNkup >>
Bernard CornwellTrafalgarISBN 978-83-89700-57-5Wydawnictwo: ERICA Format: 11.5x17.8cm Ilość stron: 382 Oprawa: Miękka Wydanie: pierwsze, 2007 r.

Dziecko londyńskiej ulicy zaczyna wojskową karierę od szeregowca i dzięki swojej odwadze zostaje majorem armii jego Królewskiej Mości.

Sharpe, świeżo mianowany chorąży, wraca z Indii do ojczyzny. Podczas długiej podróży morskiej jego statek trafia w ręce Francuzów. Złupieni i poniżeni Brytyjczycy pragną zemsty. Ruszają w pościg za korsarzem, którego finał rozegra się w największej bitwie morskiej - pod Trafalgarem.

 

Bernard Cornwell - jeden z najbardziej cenionych pisarzy brytyjskich na świecie. Autor 40 powieści historycznych, przetłumaczonych na 20 języków i wydanych w nakładzie 10 milionów egzemplarzy. Dorobek pisarza doceniła królowa Elżbieta II przyznając mu w swoje 80 urodziny tytuł oficera Orderu Imperium Brytyjskiego Światowym bestselerem okazały się przygody Richarda Sharpe"a. Dziecko londyńskiej ulicy zaczyna wojskową karierę od szeregowca i dzięki swojej odwadze. zostaje majorem armii Jego Królewskiej Mości. Dwadzieścia dwa razy Bednard Cornwell zachwycał już miłośników powieści historycznej opisując kolejne kampanie Richarda Sharpe"a. Wszystko dzieje się w epoce napoleońskiej, a talenty i charakter Sharpe"a poznajemy m.in. w bitwach pod Waterloo i Trafalgarem.

Pliki do pobrania

 

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!