zdjęcie Krwawa Góra

Xzdjęcie Krwawa Góra
28.00 PLNkup >>
Leo KesslerKrwawa GóraISBN 978-83-89700-70-4Miękka okładka, 304 strony, 105x178mm

Rok 1942, Kaukaz, Operacja Fall Blau. Hitler, wyraźnie rozczarowany postępami armii niemieckiej na froncie wschodnim, postanawia udowodnić przeciwnikom III Rzeszy, że jest ona w stanie nadal realizować najtrudniejsze cele – wysyła na górę Elbrus, najwyższy szczyt Kaukazu, oddział SS, wyspecjalizowany w wspinaczce wysokogórskiej, który najpierw musi przedrzeć się przez linię frontu i wygrać walkę z elitarnym oddziałem radzieckich komandosów.
Z tej wyprawy powróci niewielu, ale cóż to znaczy śmierć wobec chwały Vaterlandu…

KRWAWA GÓRA to kolejna część cyklu ukazującego nieznane oblicza II wojny światowej.
 

Pliki do pobrania

 

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!