zdjęcie Pedagogika przedszkolna

Xzdjęcie Pedagogika przedszkolna
39.90 PLNkup >>
Anna Klim-KlimaszewskaPedagogika przedszkolnaISBN 978-83-89700-23-0Okładka miękka ze skrzydełkami, 376 stron, 160x230mm

W nowym, rozszerzonym wydaniu, uzupełnionym o bieżącą podstawę programową Anna Klim-Klimaszewska porusza zagadnienia stanowiące podstawę pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
W książce przedstawiono najważniejsze zagadnienia i problemy wychowania przedszkolnego, a także scenariusze praktycznych zajęć, których celem jest prawidłowe wychowanie dzieci.
„Pedagogika przedszkolna. Nowa podstawa programowa” jest unikalną pozycją na polskim rynku wydawniczym. Książka przeznaczona jest dla nauczycieli przedszkolnych, studentów pedagogiki, rodziców, a także wszystkich zainteresowanych tematem.

Prof. nzw. dr hab. Anna Klim-Klimaszewska, pedagog, pełni funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Dydaktyki w Instytucie Pedagogiki Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Kieruje Zakładem Wychowania Przedszkolnego funkcjonującego w strukturze Instytutu. Jest autorką ponad 150 publikacji o charakterze naukowym i popularnonaukowym wydawanych w kraju i za granicą.

„Edukacja przedszkolna jest w Polsce pierwszym etapem systemu kształcenia. Jego głównym zadaniem jest nie tylko pomoc rodzicom w sprawowaniu nad dziećmi opieki wychowawczej ale przede wszystkim stymulowanie ich wszechstronnego rozwoju i przygotowanie do szkoły. To wymaga od nauczycieli przedszkoli rozległej wiedzy o dziecku, wysokich umiejętności organizatorskich oraz twórczej postawy. Sprostać temu może tylko dobrze wykształcony nauczyciel. Podstawę kształcenia kandydatów do pracy w przedszkolu, jak podnoszenia kwalifikacji czynnych zawodowo nauczycieli, stanowi teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu edukacji przedszkolnej.”

Pliki do pobrania

 

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!