zdjęcie Koła terroru

Xzdjęcie Koła terroru
28.00 PLNkup >>
Sven HasselKoła terroruISBN 978-83-89700-90-2Wymiary: 105 x 178 mm (grzbiet 20 mm), Liczba stron: 408, Okładka: Miękka, EAN: 9788389700902, Wydanie: Pierwsze Data wydania: Październik 2009, Tłumaczenie: Robert Palusiński

 

 

Kleszcze Armii Czerwonej i aliantów zachodnich zamykają w miażdżącym uścisku hitlerowskie Niemcy, samoloty bezustannie bombardują miasta III Rzeszy. Autor bez upiększeń przedstawia obraz piekła na ziemi – okrutną panoramę końca II wojny światowej i losy towarzyszy broni z karnego pułku Wehrmachtu.

Sven Hassel walczył na wszystkich frontach Europy. Napisał 14 powieści, przetłumaczonych na 15 języków i wydanych w nakładzie ponad 56 milionów egzemplarzy.

 

Fragment z okładki:

 

„Aliancki nalot zakończył się. Jak długo trwał? Godzinę? Dzień? Nie, piętnaście minut. Zabito setki osób. Ja, czołgista, doznałem szoku pourazowego. Każdy mój nerw krzyczał w dzikim buncie.

Miasto zamieniło się w piec buzujący ogniem. Ludzie wybiegali z wrzaskiem z ruin, które płonęły na niebiesko jak palnik gazowy. Żywe pochodnie chwiały się na nogach, ze skowytem biegały dookoła i padały.

– Zastrzelcie ich. Na rany Chrystusa, zastrzelcie ich!

Porucznik Harder wyciągnął pistolet z kabury i wręczył go Staremu.

– Sam ich zastrzel! Ja nie potrafię.

Porta i Pluto bez słowa sięgnęli po swoje pistolety. Uważnie celując, otworzyli ogień.”

Pliki do pobrania

 

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!