zdjęcie Tarcza Diabła: Agonia III Rzeszy

Xzdjęcie Tarcza Diabła: Agonia III Rzeszy
29.90 PLNkup >>
Leo KesslerTarcza Diabła: Agonia III RzeszyISBN 978-83-62329-13-7Wymiary: 178 x 105 mm Liczba stron: 344 Okładka: Miękka EAN: 9788362329137 Wydanie: pierwsze Data premiery: Styczeń 2011 Wydawca: Instytut Wydawniczy ERICA

Rok 1944. Wojska alianckie stoją u granic III Rzeszy. Aachen – miasto cesarza Karola Wielkiego, sanktuarium i symbol narodu niemieckiego – znajduje się na osi natarcia.

Amerykanie nie spodziewają się zaciętego oporu – zlekceważenie przeciwnika będzie ich kosztować długie tygodnie krwawych walk i wiele ofiar. Demoniczny general SS Donner zamienia Aachen w fortecę nie do zdobycia.

W walkach, które okrucieństwem będą mogły równać się tym na froncie wschodnim, BATALION SZTURMOWY SS WOTAN spotka sięz Rzeźnikami Roosevelta – 30. amerykańską Dywizją Piechoty.

To będzie piekło na ziemi…

 

BATALION SZTURMOWY SSto nowy cykl powieści ukazujący nieznane oblicza II wojny światowej.

Leo Kessler był czołgistą podczas II wojny światowej. Napisał kilkadziesiąt książek beletrystycznych i fachowych przetłumaczonych na wiele językó         w.

 

Fragment powieści

– Spytałeś, Schulze, dlaczego bronimy tej cholernej drogi jedynie przy pomocy dwóch Tygrysów, gdy nadciąga tutaj prawie cała dywizja amerykańska? Ponieważ nosimy ten przeklęty mundur i te cholernie głupie srebrne znaczki!

Z gniewem klepnął runy Sieg oznaczające SS.

– Trupia czaszka na otokach naszych czapek wywołuje drżenie strachu w połowie Europy. Znienawidzeni, wzbudzamy grozę, gdziekolwiek się pojawimy. Pewnego dnia ludzie, u których wywołujemy lęk, spróbują wziąć odwet za ostatnie pięć lat wojny. Co jeszcze możemy zrobić, jak nie walczyć? Bo jeśli przestaniemy walczyć, bardzo szybko pójdziemy do piachu…

Pliki do pobrania

 

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!