„Sztuka białego”2010-06-08

Zapraszamy na promocję zbioru poezji Krystyny Lenkowskiej „Sztuka białego” 22 kwietnia 2008 o godz. 18.00 w auli Domu Literatury ul. Krakowskie Przedmieście 87/89 Spotkanie poprowadzi: Grzegorz Kociuba Wiersze czyta: Joanna Szczepkowska (...)      

Zimowy monarcha2010-07-08

Zimowy monarcha nadchodzi wielkimi krokami (...)      

Nieprzyjaciel Boga - konkursy2010-09-23

Szonowni czytelnicy! Ogłaszamy najazd Nieprzyjaciela Boga! Drugiej książki z Trylogii Arturiańskiej, znakomitego i dobrze Wam znanego pisarza - Bernarda Cornwella. Już jest w księgarniach! W związku z tym odwiedzajcie nasze zaprzyjaźnione portale, bo czekają na was (...)      

Wywiad z mistrzem powieści wojennej - Svenem Hasselem2010-11-07

Szanowni Państwo zapraszamy do lektury najnowszego wywiadu z 93-letnim autorem znakomitych powieści wojennych o losach niemieckiej kompanii karnej w czasie II wojny światowej, której był żołnierzem.     Sven Hassel   (...)      

Trylogia Arturiaństka i Ostatnie Króleswo Bernarda Cornwella docenione!2010-11-15

  Instytut Wydawniczy Erica z radością informuje, że TRYLOGIA ARTURIAŃSKA Bernarda Cornwella otrzymała NAGRODĘ JURY w kategorii fantasy w konkursie NAJLEPSZE KSIĄŻKI NA JESI (...)      

"Elbing 1945. Odnalezione wspomnienia" Elbląską Książką Roku!2011-05-17

W miniony czwartek (12 maja 2011) w gościnnych murach Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida odbyło się rozstrzygnięcie IX edycji Konkursu Literackiego Fundacji Elbląg. Kapituła przyznała dwie nagrody w kategorii Elbląska Książka Roku i Elbląski Rękopis Roku oraz cztery wyr (...)      

Serial na podstawie RODZINY WENCLÓW Leny Najdeckiej!2011-06-16

Szanowni Państwo, Miło nam, że jeszcze przed premierą (28.06.2011r.) drugiego wydania powieści Leny Najdeckiej Rodzina Wenclów.Wspólnik wzbudza ona ogromne zainteresowanie - nie tylko czytelników, ale i twórców tele (...)      

Zapraszamy do Różana 10.09.20112011-09-07

Zapraszamy na Różański Piknik Militarny w dniu 10.09.2011, którego Instytut Wydawniczy Erica ma zaszczyt być sponsorem i czynnym uczestnikiem. W ramach imprezy odbędą się: - mini scena batalistyczna z obrony polskiego schronu bojowego - mini sc (...)      

tetraerica.pl - OFICJALNY SKLEP Instytutu Wydawniczego ERICA i Wydawnictwa TETRAGON2012-03-09

Szanowny czytelniku, stworzylismy nowe przyjazne miejsce dla miłośników historii i dobrej książki. Wejdź do naszego oficjalnego sklepu internetowego, gdzie łatwo i tanio kupisz, bezpośrednio od nas, książki IW Erica i Wydawnictwa Tetragon. (...)      

Spotkajmy się na Pyrkonie 20132013-03-22

  Dla poznaniaków i nie tylko , fantastyczny weekend czas zacząć i na Pyrkon ruszyć, szczególnie, że spotkać tam będzie można naszych autorów; (...)      

Pułkownicy 1944 najlepszą ksiażką na jesień 20152015-10-28

(...)      

Spotkanie autorskie z Ewą Bagłaj w Białej Podlaskiej2017-03-02

Instytut Wydawniczy Erica z okazji premiery książki MAREK TRELA. MOJE KONIE, MOJE ŻYCIE serdecznie zaprasza na spotkanie z autorką EWĄ BAGŁAJ.   23 marca o godzinie 17.00  w Miejskiej Bibliotece Publicznej filia nr 6 w Białej Podlaskiej (...)      

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!