"Elbing 1945. Odnalezione wspomnienia" Elbląską Książką Roku!2011-05-17

W miniony czwartek (12 maja 2011) w gościnnych murach Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida odbyło się rozstrzygnięcie IX edycji Konkursu Literackiego Fundacji Elbląg. Kapituła przyznała dwie nagrody w kategorii Elbląska Książka Roku i Elbląski Rękopis Roku oraz cztery wyróżnienia w drugiej kategorii.

 

Główną nagrodą kapituła konkursu, w kategorii Elbląska Książka Roku 2010 nagrodziła książkę Tomasza Stężały „Elbing 1945" tom I „Odnalezione wspomnienia".

 

Autor doceniony został za bardzo realistyczne, w oparciu o badania, przedstawienie obrazu miasta, do którego nieuchronnie zbliża się front.

 

Jeśli tyle razy, przez wiele lat, słyszy się o rocznicy wyzwolenia Elbląga w 1945 roku, to człowiek się denerwuje–motywuje tak pisanie o dziejach rodzinnego miasta.

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!