Serial na podstawie RODZINY WENCLÓW Leny Najdeckiej!2011-06-16

Szanowni Państwo,


Miło nam, że jeszcze przed premierą (28.06.2011r.) drugiego wydania powieści Leny Najdeckiej Rodzina Wenclów.Wspólnik wzbudza ona ogromne zainteresowanie - nie tylko czytelników, ale i twórców telewizyjnych seriali.


FashionNow.pl poinformował iż :

"Poważny producent telewizyjny rozważa zrobienie serialu na podstawie "Rodziny Wenclów", skandalizującej powieści obyczajowej Leny Najdeckiej."


Więcej informacji przeczytać mogą Państwo pod tym linkiem: http://www.fashionnow.pl/ksiazka/161,3,5187,apetyt-na-pelnokrwisty-serial.html

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!