Spotkajmy się na Pyrkonie 20132013-03-22

 

Dla poznaniaków i nie tylko , fantastyczny weekend czas zacząć i na Pyrkon ruszyć, szczególnie, że spotkać tam będzie można naszych autorów;
 
Andrzej Sawicki, którego Honor Legionu już od poniedziałku w dystrybucji, w sobotę o godz. 10.00 opowie o
 
Szklanych bombach i zatrutych sztyletach - czyli o terroryzmie w dawnej Polsce.
 
Marcin Hybel, autor rzadko spotykanych w literaturze ( przynajmniej polskiej) komedii fantasy - Awantura na moście w sobotę o godz. 18.00, przypomni o Absurdach życia w średniowieczu.
 
Łukasz Malinowski, nasz debiutant, którego Skald. Karmiciel kruków, będzie miał prapremierę właśnie na Pyrkonie, a przy okazji opowie o Fantastyce wikińskiej Skandynawii w sobotę o godz. 22.00.
 
Zapraszamy. Szczegóły programu na http://www.pyrkon.pl/2013/index.php?go2=program
 
Pozdrawiamy,
zespół IW ERICA

Szukaj

Newsletter

X

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newsletter'a prowadzonego przez Wydawnictwo Erica


a. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres e-mail, zawarte w nim są informacje o nowościach i wydarzeniach związanych z Wydawnictwem Erica

b. Subskrypcja newsletter'a jest darmowa.

c. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmieniać adres e-mail, na który ma przychodzić newsletter, lub zrezygnować z subskrypcji.

d. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newsletter'a

e. Wydawnictwo Erica nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim

f. Wydawnictwo Erica ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno - organizacyjno - ekonomicznych.

zamow_ksiazke.jpg

Każdą z książek mogą Państwo zamówić bezpośrednio w Wydawnictwie. Wystarczy kliknąć "zamów książkę" i wypełnić prosty formularz. My zajmiemy się resztą!